FBackup

Aktualizováno: 14 listopad 2016
Zobrazeno: 5087
FBackup

Pomocí FBackup můžete snadno zálohovat složky a soubory na lokální, síťové nebo externí disky (například USB flash disk). Uživatelské prostředí je navržené velmi jednoduše a ovládání funkcí programu je intuitivní.

FBackup umí zálohovat také právě otevřené/zamčené soubory. Při definování zálohy můžete nastavit filtry souborů a naplánovat automatické spouštění záloh. Můžete spustit předdefinované zálohování dokumentů, obrázků, nastavení různých aplikací, nastavení prohlížeče nebo pošty Microsoft Outlook pomocí pluginů.

FBackup má podporu Zip64 (umí zálohovat soubory větší než 2 GB) a vytváří standardní .zip soubory, které je možné chránit heslem.

FBackup automaticky kontroluje zálohy abyste měli jistotu, že byla záloha správně provedena. FBackup je zdarma pro osobní i komerční využití.

Nastavení zálohy s FBackup

V prvním kroku nastavte název zálohy a vyberte, kam se bude záloha ukládat.

Nastavení zálohy s FBackup

V druhém kroku vyberte složky a soubory, které chcete zálohovat. Zde také můžete použít předdefinované pluginy a zálohovat například Microsoft Outlook. Pluginy se nachází pod volbou »Selection of files and folders«.

Nastavení zálohy s FBackup

V dalších krocích pak již jen vyberte typ zálohy a nastavte jestli se bude úloha spouštět automaticky v předem nastavený čas, nebo budete zálohu spouštět manuálně.

Pokud potřebujete nastavit podrobnější instrukce pro vytváření zálohy klikněte na úlohu pravým tlačítkem myši a zvolte »Properties...«. Správu pluginů najdete pod záložkou »Files | Plugins«.

FBackup je k dispozici také v placené verzi, která obsahuje navíc zasílání e-mailů s výsledky zálohování, ukládání záloh na FTP, zálohování ze síťových disků, spuštění zálohy před vypnutím systému a další. 

Stránky programu: http://www.fbackup.com/
Operační systém: Windows XP, Vista, 7, 8, 8.1, 10
Licence: freeware
Jazyk: angličtina
Velikost instalačního souboru: 72,9 MB
Hodnocení uživatelů:
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 Rating 4.13 (4 Votes)

Poslední verze programu FBackup:

FBackup verze 6.2.246

Starší verze programu FBackup:

FBackup verze 6.1.174

FBackup verze 6.0.122.0

FBackup verze 5.5.838

FBackup verze 5.4.784

FBackup verze 5.3.723

FBackup verze 5.3.704

FBackup verze 5.2.685

FBackup verze 5.2.663