Kolik místa zabírají body obnovy?

Kolik místa zabírají body obnovy zjistíte následovně. Pravým tlačítkem myši klikněte na ikonu »Počítač« a z kontextové nabídky zvolte »Vlastnosti«. V levé části okna »Systém« klikněte na nabídku »Upřesnit nastavení systému« a přepněte se na kartu »Ochrana systému«. Zde označte disk, jehož nastavení chcete zkontrolovat a stiskněte tlačítko »Konfigurovat…«. V nově otevřeném okně »Ochrana systému« zjistíte kolik místa si vyhrazují body obnovení systému. Posuvníkem můžete zabraný prostor pro body obnovení upravit.

Pokud je operační systém stabilní a nevyskytují se žádné problémy je možné všechny body obnovení smazat a vytvořit nový. V dolní části okna »Ochrana systému« klikněte na tlačítko »Odstranit«. Tím odstraníte z disku všechny body obnovení, které byly dosud vytvořeny. Nyní je třeba vytvořit nový bod obnovení pro případ chyby systému. Vraťte se do okna »Vlastnosti systému« na kartu »Ochrana systému«, označte příslušný disk a klikněte na tlačítko »Vytvořit…«. Dojde k vytvoření aktuálního bodu obnovení.

Návod nestačil? Chcete se na něco zeptat?

IT-forum.cz

 

Podělte se o své zkušenosti v komentářích.

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete použít tyto HTML značky a atributy:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>