Jak odstranit certifikát z počítače

Pomocí kombinace kláves [Windows] + [R] otevřete okno »Spustit« a do řádku napište příkaz »certmgr.msc«. V okně Správce certifikátů vyhledejte příslušný certifikát a klikněte na něj pravým tlačítkem myši. Z kontextové nabídky zvolte možnost »Odstranit«. Po potvrzení tlačítkem »Ano« bude certifikát v systému deklarován jako neplatný.

Návod nestačil? Chcete se na něco zeptat?

IT-forum.cz

 

Podělte se o své zkušenosti v komentářích.

3 komentáře u "Jak odstranit certifikát z počítače"

  • ZDravím mistři ! Může mi někdo z vás prosím sdělit, co dělá v mém PC certifikát od nějaké pizdy čižmárové ( velké písmeno jména si nezaslouží) Tedy dagmar čižmárové, z ministerstva obrany .. Co to dělá v mém PC ?V pc se mi hrabali šmíráci od policie potom když mě doma sebrali. Tohle by mi možná přišlo v hod protože bych s tím šel k soudu a žádal bych odškodnění, předtím bych se ale psychicky shroutil přitom si zlomil nohu a nemohl hýbat s páteří 😀 po odškodnění bych zašel k léčiteli a ten by mě zázračně vyléčil :D. Ne teď vážně, na netu jsem vysvětlení nenašel a to jméno mě zavedlo k tomu že ta baba je pod ministerstvem obrany.. Což by i odpovídalo mému tr. čin. nebezpečného vyhrožování s cílem působit na veřejný orgán.. Přitom jsem nebezpečně vyhrožoval jen proto abych ochránil ústavní práva své a rodiny také základní lidská práva.. Jen jsem byl blbec že jsem se obtěžoval kvůli jejich bezpečí jim to oznámit. Dobrá škola pro příště, neřeknu nic a budu jednat dle článku 23. tak tvrdě a nekompromisně jak jen budu moct. A já si umím poradit teoreticky i s 5 ozbrojenci.. urna by byla horší ale i na tu se lze připravit, ovšem v žádném případě nechci ohrozit jakéhokoli civilistu.. Takže ono by mi stačilo kdybych jednoho vzal sebou.. čím více tím lépe.. Samozřejmě ale nikomu nic nehrozí, jsem zcela zdravý a při smyslech a vím co říkám, jsem věřící člověk a prostě jsem si všeho plně vědom, samozřejmě nehrozí nikomu nic 😀 a když bude, tak se to stejně dopředu nikdo nedozví. Děkuji za odpověĎ a přeji hezký den.

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete použít tyto HTML značky a atributy:

<a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>